עמותת אופנים פועלת למען שוויון הזדמנויות בחינוך עבור ילדי הפריפריה, כבר 18 שנים. אנו מאמינים כי כל ילד וילדה יכולים להגיע להישגים אם רק תינתן להם ההזדמנות.

עמותת אופנים יוצרת שינוי של ממש בפריפריה

סקר שנערך על ידי חוקרים מהטכניון וממכללת תל חי הראה כי 23.5% מבוגרי אופנים לומדים מתמטיקה בהיקף 5 יחידות לימוד, בעוד שאחוז הלומדים 5 יחידות מתמטיקה בצפון הארץ עומד על  8.2% ובדרום רק על 6.9%

יועץ חברתי-כלכלי באו"ם

בשנת 2019 נבחרה עמותת אופנים ע"י הוועדה הכלכלית- חברתית של ארגון האו"ם ECOSOC, כארגון מייעץ בתחום קידום החינוך והייתה לארגון הישראלי הראשון והיחיד עד כה מתחום החינוך לזכות במעמד זה


עמותת אופנים פועלת לחשיפת הילדים לעולמות תוכן חדשים בתחומי המדע והטכנולוגיה – STEM, להגברת המוטיבציה ללמידה ולהעצמתם האישית, כדי לשפר את סיכוייהם להשתלב בלימודים גבוהים.
עמותת אופנים מבקשת לתת פתרון לסוגיות המרחק הפיזי והעדר המשאבים ולשם כך פיתחה מודל ייחודי: מעבדות ניידות המותקנות על אוטובוסים המאובזרים ומצוידים בכל הדרוש ללימודי STEM מקצועיים וחווייתיים.
במעבדות הניידות נלמדות שש תכניות לימוד שונות בתחומי המדע, הרפואה והטכנולוגיה, המכוונות לילדי בתי הספר היסודיים, בכתות ג' עד ו'. מערכי השיעורים שלנו נבנים בשיתוף עם מוסדות אקדמיים, והילדים נהנים מתכנית שבועית קבועה למשך כל השנה. 
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן